Okapiyi Tanıyalım

Okapiyi tanıyalım

Doğaya önem veriyoruz!

Hızla artan insan nüfusunun ihtiyaçları artmakta, insan eliyle yaratılan kirliliğin doğaya verdiği zarar her geçen gün daha gözle görülür hale gelmektedir. Hayatı daha güzel hale getirmek ancak bizlerin göstereceği çabalar ile mümkün olacaktır.

Dünya Okapi Günü

”Okapi Conservation Project ” ekibi Okapi’yi korumak ve tanıtmak adına Demokratik Kongo Cumhuriyetinde her yıl 18 ekimi Dünya Okapi Günü ilan etmiştir.
Siz de bizimle birlikte bu günü kutlamaya başlayabilirsiniz.uyfvuyfuuyuyf

Her Sipariş Bir Okapi

Sayıları 15.000’in altında olan okapilerin yardımımıza ihtiyaçları var. Aldığın her Okapi® ürünüyle birlikte Okapi Koruma Projesi’ne otomatik bağış yapmış oluyorsun. Hem Okapi’nin rahatlığını sürüyor, hem de bu eşsiz hayvanın hayatta kalmasını sağlıyorsun.

zürafagiller üyesidir okapi. "zürafagiller" diyince aklınıza çeşit çeşit hayvandan oluşan dev bir familya gelmesin, zira bu elit kulübün sadece iki üyesi var: biri bildiğimiz zürafa, biri de okapi denilen gizemli, güzel ve memeli canlı. kendisi, zürafanın bilinen tek akrabası. uzaktan baktığınızda gerçekten atı andıran bir görüntüsü ve zebra bacakları olmasına rağmen dediğimiz gibi, bir zürafagildir. orman zürafası veya kısa boyunlu zürafa denildiği de oluyor bu nedenlere göre.

Okapi İle Tanışın

Dünyada yalnızca Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nde yaşayan Okapi’nin büyük kulakları, uzun boynu ve eşsiz deseni markamıza ilham verdi.

Zaman Doğaya Sahip Çıkma Zamanı

Okapi® ürünleri, formaldehit salınımı en düşük seviyedeki E51 standartlarıyla üretilmiş hammaddelerden yapılır. Bu sayede Okapi® hem sağlığınızı, hem de doğayı korur.