Hakkımızda

Online Mağazamız Hakkında

Çıkmış olduğumuz bu yolda 1999 senesinden itibaren yatak çözümleri sunan markamız 'OKAPİ', çok kısa bir süre içerisinde uzmanlaşmış ve hizmet verdiği bu alanda, bir numara olmayı hedeflemiştir. Bizi, diğer tüm markalardan ayıran üretim özellikleri, kalitesi ve tekniğiyle takip edilen bir firma olduk. Nasıl mı?

Endişeye gerek yok. Bu basit ifadeyi aslında yapmış olduğumuz tüm ürün ile size sunuyoruz. Tüm enerjimizi, müşterilerimizin endişelerini anlamaya ve sonrasında her şeyi kolaylaştıran bir deneyim yaratmak için kullanıyoruz.

Sizin için kolay ve kaliteli olması için düşünüyoruz. Yoğunlaştığımız bu konuda hassasiyetinizi temel alarak, düşüncelerinizle empati kurup ihtiyacınız olan güveni, kaliteyi, ve kolaylığı hedefimiz haline getirdik.

Günümüze bakıldığında, yatak ile ilgili ortada çok fazla bilgi kirliliği var. Dürüst olmayan fiyatlar, kalitesizlik, eksik hizmet bizim canımızı çok sıkıyor ve bu duruma bir son veriyoruz.

Fiyatların kaliteye uygun olması gerektiğine inanıyoruz. Paranızın pahalı bir showroom için değil, bir ürün için ödenmesi gerektiği gibi,  görmüş olduğunuz hizmetin karşılığı olarak tebessüm ve memnuniyet tek beklentimiz.

Ürünümüze hayran kalacağınızı biliyoruz.

Yapılan iş kadar, müşteri memnuniyeti ‘OKAPİ’ için en önemli unsurlardan biridir. Uzman ekibimiz, yenilikçi, modern tasarımlarımız ve kalitemizle sizler için en iyisini hedeflemekteyiz.